• Новак
Мека Пена Earbud Слушалки на Уво Влошки Замена Сунѓерот Покрие Совети Пена Перница Подлога Заштитник Компатибилен за Слушалка/ MP4/ Телефон/Воки Токи 2 Начин на Радио Сл

Мека Пена Earbud Слушалки на Уво Влошки Замена Сунѓерот Покрие Совети Пена Перница Подлога Заштитник Компатибилен

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Слушалка замена earpad покрие' материјал е мек сунѓер пена; нуди добра еластичност, удобно допир, бучава изолација, заштита на ушите.Earbud Earpad Уво Bud Подлога Замена Сунѓерот Опфаќа за Слушалка Слушалки се користи за подобрување на вашата музика за слушање искуство со давање можете удобно се чувствуваат.Користете слушалки замена пена перница подлога за да се обезбеди подобра хигиена со промена на вашето уво влошки редовно.Пена earbud earpad замена компатибилен со повеќето слушалки на пречник од 15 MM/ 0.59 Инчен, компатибилен за MP3, MP4, CD, DVD, Телефон и др, исто Така компатибилна со многу безжични Слушалки.Големина на уво перници : Надворешен дијаметар : 18 MM/0.71 Инчен; Внатрешен дијаметар : 6 MM/0.24 Инчен; пакет вклучуваат : 50pcs Слушалка earbuds сунѓерот покрива.Lsgoodcare Мека Пена Earbud Слушалки на Уво влошки Замена Сунѓерот Опфаќа Перници Подлога Заштитник Совети Компатибилен За Слушалка Слушалката Слушалката MP3 MP4 Moblie Телефон и др, со Дијаметар од 18 MM, Бела Боја, Пакување од 50 Earbud Earpad Уво Bud Подлога Замена Сунѓерот Опфаќа за Слушалка Слушалки се користи за подобрување на вашата музика за слушање искуство со давање можете удобно се чувствуваат.Бучава изолација,заштити вашите уши.Еластична, комфорни и издржливи,можат да се повлечат внатрешниот дупка во различни насоки и вметнете вашата earplugs.да ги користите овие earpads да се обезбеди подобра хигиена со промена на вашето уво влошки редовно Голема подароци за вашите пријатели/Колега/Семејство/Љубители Спецификации Надворешен дијаметар : 18 MM/0.71 Инчен Внатрешен дијаметар : 6 MM/0.24 Инчен Погоден за слушалка на дијаметар; 15 MM/0.59 Инчен, компатибилен за MP3, MP4, CD, DVD, Телефон и др, исто Така компатибилна со многу безжичните Слушалки пакет вклучуваат : 50pcs Слушалка earbuds сунѓерот покрива бели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката