• Новак
Wdminyy Маскирна Тренингот Пондерирана Вест Прилагодливи Тежина 20 КГ / 44LBS Вежба Обука Фитнес Тежина Вест Јакна за Трчање, Џогирање Сила за Обука за Вежбање

Wdminyy Маскирна Тренингот Пондерирана Вест Прилагодливи Тежина 20 КГ / 44LBS Вежба Обука Фитнес Тежина Вест Јакна

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

【Идеален Уред за Вежбање】 Тоа е идеален уред за добро здравје, губење на тежина и агилност.совршен за сила за обука, мускулите обука, качување скалило, губење на тежина, дигање, одење, трчање, итн., да помогне за подобрување на срцето состојба и физичка сила, со што Обезбеди повеќе функции, брзина и агилност. 【Прилагодливи Тежина Вест】 Со 16 вреќи за песок или челик (не вклучувајќи песок и челик), може да се прилагоди на тежината на предметите во торба според сопствените потреби за да се постигне ефект на приспособување на тежина. 【Парична казна Изработка】 рамениците се проширува за удобност, проширува рамената може рамномерно да се намали тежината, да се избегне рамо замор, и направете ја вашата вежба се чувствуваат поудобно. 【Професионален Дизајн】 Високо флексибилни компресија пена поставата за заштита и шок апсорпција, што го прави идеален за сите спортски ентузијасти. 【Трајни】 Изработени од високо-густина задебелена оксфорд ткаенина за издржливост.Макс вчитување : 20 кг/44lbs.Ле.Спецификации : Точка Име : Прилагодлив Пондерирана Вест Боја : Маскирна Материјал : Оксфорд Ткаенина Max вчитување : 20 кг/44lbs Должина : 56cm / 22.4 во Ширина : 50cm / 20in Пакет Тежина : за 0,7 кг / 1.53 lb Пакет се Вклучуваат : 1 x Прилагодливи Тежина Вест.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката