• Новак
Етерични Масла Торба Етерични Масла Додатоци Y 'all Треба Масла Етерични Масла Шминка Торба Етерични Масла Подарок (Y' all Треба Масла)

Етерични Масла Торба Етерични Масла Додатоци Y 'all Треба Масла Етерични Масла Шминка Торба Етерични Масла Подарок

DEN 342.24
Производот е достапен

Достапност

Материјал : торба е направен од Полиестер влакна и има метал патент.Големина : 23.5 cm ( 9.25 инчи ) * 17 см ( 6.69 инчен) .СОВЕТИ : Прирачник за мерење дозволена грешка.Торба со зборови : Има Масло За Тоа.Овие кеси се совршени за одржување и патување со вашето етерични масла, Крадци производи, Такт шминка, и сите други мрсна производи ви се допаѓа да се земе во движење!.Совршен торбичка за да ги задржи сите на вашите шминка и делови & bobs безбедно.Идеален за секое патување ако сакате да ги имаат сите вашите додатоци со вас.Ние се специјализираат во наоѓање ќе совршен шминка торба за секоја прилика (или не прилика на сите)!КАКО ДА се ЉУБОВТА ВАШАТА торба : -Машина перат. -Ние го препорачуваме за перење од нив внатре во ладна вода и потоа се откажам сушење нив. -Не железо вашата торба, луѓе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката