• Новак
Bandai Хоби Banshee Norn (Еднорог Режим) Висок Степен На Универзална Век Фигура Модел Комплет

Bandai Хоби Banshee Norn (Еднорог Режим) Висок Степен На Универзална Век Фигура Модел Комплет

DEN 1110.96
Производот е достапен

Достапност

Овој модел комплет assembles во артикулирани обоени сликата.Лесно да се држат заедно и профилирани во различни бои, така без лепак бара или боја е потребно.Тркач x10, фолија налепница x1, упатството за x1. Опис на производот надградена Banshee опремена со Вооружените DE Amor и XC компоненти карактеристики нов зрак магнум со монтирани се врти проектил.Вооружени Оклоп DE (штит) може да биде поставен на грб или на страна врши.Исто така, вклучува зрак сабји и меѓусебно раце.На артикулирани лав-како ноктот е вклучена дека може да се користи со Banshee Уништи Режим HGUC ослободување.Од Производителот надградена Banshee опремена со Вооружените DE Amor и XC компоненти карактеристики нов зрак магнум со монтирани се врти проектил.Вооружени Оклоп DE (штит) може да биде поставен на грб или на страна врши.Исто така, вклучува зрак сабји и меѓусебно раце.На артикулирани лав-како ноктот е вклучена дека може да се користи со Banshee Уништи Режим HGUC ослободување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката