• Новак
ZEEPORTE КАМЕРА Надворешна Безбедносна Камера Систем Wireless, 1080P Соларен Погон Дома Батерија, Водоотпорен, Движење Откривање, 2-Начин Аудио, Ноќ Визија, SD Складирање Солар

ZEEPORTE КАМЕРА Надворешна Безбедносна Камера Систем Wireless, 1080P Соларен Погон Дома Батерија, Водоотпорен,

DEN 1439.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа ќе им даде на вашиот дом мир на умот со континуирано 24 часа на ден заштита.Без соларен панел на батеријата ќе обезбеди до 1 до 6 месеци од грижете се-слободна употреба пред да ја дополните е потребно.Ноќно гледање, Водоотпорен : Ова безжични камери за домашна безбедност обезбедува 130 степен широк агол.безбедносната камера систем безжична отворено соларни отворено wifi отворено апарати за домашна безбедност соларен погон безбедносна камера за домашни безжични отворено wifi соларни отворено камера за куче соларни камери за безбедност на безжични отворено безбедносни камери деца безжична отворено напојува батерија надворешен надзор камера отворено безжични камери за домашна безбедност отворено камера безжична безбедност камера затворен wifi безбедносна камера надвор камери за безбедност на безжичен wifi безбедносна камера надворешна безбедносна камера систем соларен погон home security камера полнење на батеријата надворешна безбедносна камера отворено водоотпорен движење откривање безбедносна камера безжична безбедност камера ноќ визија camara de seguridad wifi inalambricas.Тоа автоматски ќе се прилагоди на амбиентална светлина ниво и кога е потребно, ќе авто-вклучување на ноќниот визија режим со 32ft видлив спектар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката