• Новак
Spalding Кошарка Колекција 7 Круг, Партија Плочи

Spalding Кошарка Колекција 7 Круг, Партија Плочи

DEN 204.96
Производот е достапен

Достапност

Пакет од 18 Круг Партија Хартија Плочи 7 Инчи. "Spalding Кошарка Колекција".Совршен за партиите, прослави и секоја друга прилика.Дизајнот е отпечатен на парична казна, но, сепак, висок квалитет на хартија за да даде подобар изглед.Големи партии, официјални обеди, и други Кошарка настани!.Amscan.inc е најголемиот дизајнер, производител и дистрибутер на декорирани партија стоки и лица додатоци во светот, основана во 1947 година. Нашата компанија исто така е водечки снабдувач на подароци, дома декор, и tabletop производи, како и примарен извор за подарок заврши, подарок кеси, канцелариски материјал, и лиценцирани производи.Нашата партија понудата е составена од повеќе од 300 иновативни партија ансамбли вклучувајќи садови, прибор, балони, новини, канцелариски материјал, подарок заврши, и украси.Подароци кои се инспирираат и да ги задоволи потребите на клиентите.Овие плочи се не толку добри како, затоа што тие повторно се секогаш подобро отколку.Пополнете го со торта, бидејќи ние повторно играње топката!.Amscan залог да ви обезбеди квалитетен производ по разумна цена.Ако дојде, ќе ви даде причина да се вратат назад.Премиум квалитет, Прифатлива, Вредност пакет, Лесен за употреба, Најдобро за било која страна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката