• Новак
1 Тркалаат 0.5 mm Кристал Еластична Beading Линија Кабелот Тема String Водат Еластична Beading Кабелот Жица за DIY Ѓердан Хривнија Накит Правење на Резерви 5 Големини (0.5 mm)

1 Тркалаат 0.5 mm Кристал Еластична Beading Линија Кабелот Тема String Водат Еластична Beading Кабелот Жица за

DEN 30.72
Производот е достапен

Достапност

Ќе добиете : 1 Roll 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Beading Жица.Материјал : Ова се водат мушка мозок е изработен од еластичен пластика гума и тоа е кристално гледа,цврсти,трајни и тешко да се пробие,Висок квалитет на Еластична Кабелот совршен за beading,earring,нараквица,ѓердан и накит занает проекти.Големина : Beading Жица со Дијаметар : 0.5 mm,Должина : 12.8 m(14 метри).Лесен за употреба и чување на : Мушка нишка со ролна се лесни за употреба и чување, па тие не се испреплетени кога ќе ги користите.употреба на еластична линија, можете слободно да се избере должина.Употреба : рачно изработени DIY Занает Beading Жица Алка Нараквици Anklet и други занает проекти,Добра Услуга : За било кој квалитет на прашањето на објектот, ве молиме контактирајте не директно. 1pcs Кристал Еластична Beading Линија Кабелот Тема String Водат Еластична Beading Кабелот Жица За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки Бренд Име : AGCFABS Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : Како На Сликата Материјал : Гума Тежина : Се сите 8g Одговара : рачно изработени / DIY Синџир За Накит Одлуки/ Еластична Кабелот За Нараквици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката