• Новак
Струг Врти Алатка Носителот Вметнете Замена 10pcs SNMG120404 SNMG120408 Карбид Вметнете за MSDNN MSSNR Надворешни Вртење Алатка SNMG R-S/L-S Нож од Нерѓосувачки Челик CNC Машина L

Струг Врти Алатка Носителот Вметнете Замена 10pcs SNMG120404 SNMG120408 Карбид Вметнете за MSDNN MSSNR Надворешни

DEN 501.60
Производот е достапен

Достапност

YZ735 : се користи за процесот на нерѓосувачки челик и да се намали алатка вибрации.Пакет се Вклучени : 10pc влошки.KT60 : Керамички нож, што се користи за обработка на лесна челик.Материјал : направени од цврст карбид со калај обложени, нудат долго алатка живот и побрзо сечење брзина, низок коефициент на триење, добра отпорност на абење.Носат-отпор.Ниска сечење resistance SNMG-ХА : полу-готови groove SNMGR-S/L-S : широк и долг ритам може да се направи чип отстранување побрзо и здодевна, што се гарантира дека чип отстранување материјал не ќе гребење на површината на производот!За груба обработка и не е лесно да пропадне.Ако не можете да најдете она што ви треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.H01 : се користи за обработка на алуминиум и бакар делови.Дијамант сечилото има високо сечење острина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката