• Новак
VOYZ Мини Автомобили Tweeter Комплет 180 W на Моќ - Висока Фреквенција Свила Купола Високотонци - 1.6 Висока Верност, Ефикасност и Перформанси Аудио Систем 4 ohm - Dual Монтажа - П?

VOYZ Мини Автомобили Tweeter Комплет 180 W на Моќ - Висока Фреквенција Свила Купола Високотонци - 1.6 Висока Верност,

DEN 246.96
Производот е достапен

Достапност

Tweeter јазик има висок квалитет на звукот, ниските нарушување степен и јасно мека пискав глас, кои ви даваат одлична музика искуство во автомобилот.Агол/Рамна/Surface Mount - Повеќе опции ВКЛУЧЕНИ ВО ПОЛЕТО за ултра флексибилност, може да биде инсталиран во речиси секоја возење.Оваа tweeter систем има еден-инчен neodymium филм половина купола tweeter, обезбедува јасна, слатка и силен звук.Тоа е добар избор и кул подарок за музика љубовник.Ова е сеопфатна и добро координирани автомобил Tweeter систем со 180 W на енергија, обезбедување на висок квалитет на звук кои можат да имаат корист сите музички тип.Лесно да го инсталирате, со монтирање на хардвер и кабли да се обезбеди инсталација без компликации.Блистер со додатоци се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката