• Новак
Мојот Lello Petal Цвет Headbands Бебе - Девојчиња - Дете Еластичен Еластична Пар

Мојот Lello Petal Цвет Headbands Бебе - Девојчиња - Дете Еластичен Еластична Пар

DEN 119.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД и Увезени.Големина : новороденче преку 8 mos. (13.5" - 15.5" главата турнеја) *ве Молиме имајте во предвид дека секое дете е различно и главата circumferences може да се разликуваат во голема мера.Ако нарачате за постара бебе, ве молиме мерка на вашето дете главата за да се обезбеди овие headbands ќе биде добро се вклопуваат.Оваа headband ќе одговара на повеќето новородените бебиња, но може да биде малку големи за некои.Состојба : Brand New од мало дисплеј картичка - вклучува сет од 2 бебето headbands.Стил/Повод : Бутик стара шик, фото проп, layette, свадба, празници, специјални прилики, dressy, неформални секојдневни.My Lello бренд - направени во САД.Неутрална боја тема.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката