• Новак
Куче Кошула Ај Chihuahua Tee Смешно Мал Куче Облека

Куче Кошула Ај Chihuahua Tee Смешно Мал Куче Облека

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН : Лудо Куче, Т-маица, брендирани tees се дизајнирана и отпечатена во САД за вашиот крзно бебе.Куче мама и тато имаме најдобар изглед за вашиот миленик.Со живописни бои и трајност на трајни дури и вашата мачка ќе ви се љубовта.Нашите непобедлива графички милениче tees се совршен подарок за секоја прилика.ПРЕМИЕРОТ QUALTIY : Ние само печати на супер меки високо квалитетни маици.Нашите лесни опремени tees се направени од ултра мека ringspun памук за да се добие што удобно се вклопуваат и се чувствуваат облека.Нашите tshirts ќе ви помогне вашиот кутре да изгледаат стилски, се чувствувате опуштено и со многу внимание.Без разлика дали сте куче дама или сакате луд мачка во костим ќе љубов оваа облека.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Дали сте слатки и симпатична или саркастичен и nerdy, се подготвени да се забавуваат со ова куче tee.Лесно да се стави на и полетување.Може да функционира како сит облека за да се намали општа анксиозност.СОВРШЕН ПОДАРОК : кучето кошули се совршен подарок за било домашно милениче љубовник и цената не може да се победи.Од мали животни да средни и големи имаме облека која ќе се вклопи.Одличен подарок за празници, родендени, усвојување дена, или спасување засолниште настани!.СИТ се ВКЛОПУВААТ : Ова е кошула за куче.Ние нудиме широк опсег на големини за да ги собере сите видови на canines.Кучето маици се лесни и со цел да се вклопи блиску до вашето куче е тело.Консултирајте се со табелата како водич и сметаат свој милениче е пропорции да се утврди совршена големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката