• Новак
Crevelle Обичај се Вклопува 2012-2020 BMW Серија 5 М5 528i 530i 530e 535i 535d 540i 550i M550i Автомобил Покритие Сребрена Металик Опфаќа 528 530 535 540 550 M550

Crevelle Обичај се Вклопува 2012-2020 BMW Серија 5 М5 528i 530i 530e 535i 535d 540i 550i M550i Автомобил Покритие

DEN 283.20
Производот е достапен

Достапност

Ткиво ткаенина обезбедува добар сите-сезона заштита. 100% Водоотпорен материјал рефлексивни уретан слој да ви донесе целосна големина на автомобил покритие што се нуди сигурна заштита од вода и УВ зраци.Патентирана влакна енкапсулација процес спречува прашината од филтрирање преку ткаенина.Во прилог Тока & Лента за врзување надолу, Бесплатен простор за Складирање торба внатре.Обичај Се Вклопуваат, Сопствен Облик, Обичај 2 Огледало Џебови.Crevelle Сопствен Автомобил Опфаќа - Ладно и Суво е клучната реченица која ја опишува вашето возило кога е заштитен од страна на нашите Crevelle капак.Со комбинација на високо рефлективна, и vented ладење систем кој им овозможува струење да се намали топлина и помогнат на маска за сува, оваа маска може да се задржи температури во вашиот автомобил внатрешни работи ладилникот во топла времето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката