• Новак
ZAGG InvisibleShield HD Стакло+ Screen Protector Анти Нула за Apple 10.5 iPad Про (Јасно)

ZAGG InvisibleShield HD Стакло+ Screen Protector Анти Нула за Apple 10.5 iPad Про (Јасно)

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со Apple 10.5 Инчен i Pad Про Само.Водечка индустрија на Екранот Заштита - Обезбедува анти нула заштита и супер силен засилен рабови.Прецизност и Допир Чувствителност и HD Јасност - Мазна калено стакло дава јасност и извонреден контакт чувствителност.Крајната дупка со Отпорни - Непобедлива, долготрајни дупка со доказ за третман на води вашиот екран без fingerpoints и масла и прави чистење на snap.Мало Пакетот Вклучува : Invisible Shield HD Стакло+, Микрофибер Крпа, Чистење Избрише, Прашина Отстранување Налепница и Инструкции.На invisible SHIELD HD Стакло + Јасност Екран Заштитник е направен од утврдените калено стакло и испорачува невиден нула заштита.На висок степен на калено стакло, обезбедува крајната јасност и чувствителност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката