• Новак
18 компјутери Стаклени тегли Сет, 12set Зачин Тегла Сет со Бамбус Капаци, 6 компјутери Мали Мирудии дрвени лажици , Мали Херметички Стакло Канистер, Храна Житни Садовит?

18 компјутери Стаклени тегли Сет, 12set Зачин Тегла Сет со Бамбус Капаци, 6 компјутери Мали Мирудии дрвени лажици

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Тие се пластични слободни, BPA free, phthalate слободни.【18pcs Сет на Храна Житни Садовите за Складирање】Секој сет вклучува 12pcs на стакло канистри со 6pcsbonus Мали Мирудии дрвени лажици .На силиконски прстен е храна-одделение, па можете да ги чувате храна безбедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката