• Новак
boeray 10pcs M6x10mm Палецот Завртка Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche

boeray 10pcs M6x10mm Палецот Завртка Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche

DEN 2284.80
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Висок квалитет на 304 Нерѓосувачки+ Фенолни Пластика, долг живот и antirust;.Глава Дијаметар : 16.66 mm / 0.65"; Машки Навој Дијаметар : M6(0.23") Должина : 10мм / 0.39";.Пакет се Вклучени : 10 компјутери;.Употреба : Погоден за користење, лесен за инсталација и без потреба од било какви алатки, пресврт со рака директно да го инсталираат или расклопување;.Апликации : Погоден за машини и мебел декорација, опрема, осветлување, хардвер градење на Мостови и сл.никогаш не ' рѓа или корозија;.Boeray M6x10mm Палецот Завртка Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche Материјал : Висок квалитет на 304 Нерѓосувачки+ Фенолни Пластика, долг живот и antirust; Глава Дијаметар : 16.66 mm / 0.65"; Машки Навој Дијаметар : M6(0.23") Должина : 10мм / 0.39"; Пакет се Вклучени : 20 компјутери; Употреба : Лесен за употреба, лесно да го инсталирате, без потреба од било какви алатки, пресврт со рака директно да го инсталираат или расклопување; Апликации : Погоден за машини и мебел декорација, опрема, осветлување, хардвер градење на Мостови и сл.никогаш не ' рѓа или корозија;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката