• Новак
Sandvik Coromant Обложени Карбид Вртење Insert, GC1025 Одделение, PVD Обложени, CXS Форма, 06 Големина, 0.006 Носот Радиус (Пакување од 1)

Sandvik Coromant Обложени Карбид Вртење Insert, GC1025 Одделение, PVD Обложени, CXS Форма, 06 Големина, 0.006 Носот

DEN 1264.80
Производот е достапен

Достапност

Ширина CXS-Претворање Копирање Вметнете Одделение GC1025 за Сите материјали.Внесете Стил CXS Големина 06 Цилиндрични Бар со Врвот Завртка.Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 1 Големината на Пакувањето 1. Агол Радиус 0.006 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката