• Новак
Chiloskit 10 Дрво Џеб Дупка Менгеме Заеднички Фиксна Стега Коса Дупка Нерешено Клип Дупчење Помош На Алатката

Chiloskit 10 Дрво Џеб Дупка Менгеме Заеднички Фиксна Стега Коса Дупка Нерешено Клип Дупчење Помош На Алатката

DEN 365.28
Производот е достапен

Достапност

Направени од високо квалитетен материјал, фиксна стега тело е направен од метал, па тоа не е лесно да се деформира кога стегање работното парче.Уникатно дизајниран за површината усогласување на џеб дупка зглобовите.Усвоен процесот на висока температура ја изгасне, со висока цврстина.Препорачливо е да ја користите оваа џеб Дупка Зглобовите фиксна стега се исти со позиционирање вежба.Се користи за фиксни workpieces, кога дупчење, не е лесно да се кандидира надвор следење, подобрување на ефикасност на собранието во голема мера.За коса дупка, најтешките работа е да се соберат две парчиња на работното парче е тешко да се одреди, вежба вежба надолу лесно да се кандидира форумот промена, во голема мера влијаат на прецизноста на собранието.Каква искривена дупка се повлече клип решава овие проблеми се добро.Карактеристики : Материјал : Метални+пластика Тип : Коса дупка посебни одредување на менгеме Бела пластична цевка со дијаметар : 9mm/0.35 инчен Затегнување стегање опсег : 25мм/0.98 инчен Ослободување стегање опсег : 110mm/4.33 инч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката