• Новак
Платно Носила Барови во Собата, Дрво Рамка Платно DIY, Цврсти Дрвени Носила Барови за Масла Постер Печатење, Платно Алатки Уметност Додаток Материјали, Дома Студио О?

Платно Носила Барови во Собата, Дрво Рамка Платно DIY, Цврсти Дрвени Носила Барови за Масла Постер Печатење, Платно

DEN 1500.00
Производот е достапен

Достапност

♥ ОБЕЗБЕДИ ПОДОБРА УСЛУГА : рамката ќе бидат поделени во 4 барови кога превозот, само да поминат неколку минути да се соберат на барови кога ќе ги добијат.67" Големината на Рамката(прибл.Ако сте збунети за тоа како да се соберат за неа, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме да се осигурате количините се точни, постојат 2pcs на 40.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката