• Новак
Gadsden Немој да Одиш По Мене Тактички Patch - Multitan

Gadsden Немој да Одиш По Мене Тактички Patch - Multitan

DEN 117.60
Производот е достапен

Достапност

Велкро Кука поддршка за приврзаност кон Тактички Капи и Опрема. 2"x3" големина.Автентични Gadsden и Culpeper Бренд.Произведено Во САД.Бродови од САД. 100% Везови.Може да се користи со Кондор, Tru-Спецификации и други Оператор / Изведувачот Капи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката