• Новак
TRIL ОПРЕМА Бул Бар Замена за 2007 година Silverado 1500/2008-2013 Сиера 1500 Нови Тело Модели 3 Пред Четка им Помогнам на Браник Решетката Guard Јаглероден Челик

TRIL ОПРЕМА Бул Бар Замена за 2007 година Silverado 1500/2008-2013 Сиера 1500 Нови Тело Модели 3 Пред Четка им

DEN 3035.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал-3" дијаметар на цевка и 1.35 mm Дебелина Направен од тешки јаглероден челик за сила и издржливост.Замена за 2007 година Silverado 1500 Нови Тело Модели/2008-2013 Сиера 1500. Површина заврши-3" дијаметар на цевка завари се земјата мазна за чистење на готовиот изглед и на бул бар има пред-drilled дупки за опционални светла.Заштита на возилото-Ова бул бар созд одлична заштита за вашиот автомобил од било судрат, шок и нула,исто така, важен декоративни за вашиот автомобил.Лесно да се инсталира Директни топ-на инсталацијата, без дупчење што се бара, сите монтажа хардвер вклучени.Инсталацијата може да се направи лесно во домашни гаража користење на заеднички алатки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката