• Новак
СЛЕДНОТО НИВО ОБЛЕКА mens 3600

СЛЕДНОТО НИВО ОБЛЕКА mens 3600

DEN 177.84
Производот е достапен

Достапност

100% чешлани ringspun памук парична казна џерси.Потпис стил од Следното Ниво, оваа супер-меки опремени екипажот е веднаш сакаше од страна на сите кои го носат.Големина : XX-Large | Боја : Кардиналот Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката