• Новак
Allenjoy 10x8ft Денот на Мртвите Позадина за на Мексиканската Fiesta Шеќер Черепот Фотографија Позадина Кол Los Muertos Фустан-up Роденден Материјали Fiesta Банер Табела Оркестарот ?

Allenjoy 10x8ft Денот на Мртвите Позадина за на Мексиканската Fiesta Шеќер Черепот Фотографија Позадина Кол Los

DEN 1151.76
Производот е достапен

Достапност

Тие се одлични за draping. 【Предност】 : Оригиналниот Дизајн,Професионална Позадина Производителот,Персоналните Прилагодување,Разумна Цена,Висок квалитет на Производи,Брза испорака,Квалитет на услуга по продажбата.ќе добиете задоволително решение во рок од 24 часа.Имате било какви прашања,ве Молиме да бидат слободни да контакт.Не избледени. 【Услуга】 : Вашето задоволство е наша единствена цел!Ве молиме не двоумете се, ако имате било какви прашања во врска со нашиот backdrops.Големина : 5x3ft,8x6ft,8x6ft,8x8ft,10x6.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Достапни во вистинската бои за да ви дадат идеален позадина сте биле во потрага за.Вашето задоволство е движечка сила за нас да се задржи се движи напред!!Allenjoy Тим.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката