• Новак
Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа на Лентата со Топката 2 Глави и Магнетни Држачи за Сите паметни телефони. Планината Бар има 1/4-20 Теми за да Прикачите Tripod. (Двоен ?

Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа на Лентата со Топката 2 Глави и Магнетни Држачи за Сите паметни телефони.

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

Можете лесно може да се прикачи ова на вашиот сопствен tripod или Рака Зафат, па тоа е голема можност за живо стриминг со 2 уреди, додека во движење, или од рамна површина.ДОДАДЕТЕ СВОЈ TRIPOD - Централна адаптер вклучува 1/4"-20 теми така што може да завртка оваа двојна планината бар на било кој стандарден tripod веќе го поседувате.Едноставно завртка оваа двојна планината бар на било tripod веќе го поседувате.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Види слики на пример.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката