• Новак
Обновливи Нераскинливо Пиење Чаши Пченица Слама CupTumblers,Bpa-free Кујна Вода стакло Сет Од 5,Пауза-Отпорни Ресторан-Стил Пијалаци Tumblers За Деца & Возрасни,машина за миењ?

Обновливи Нераскинливо Пиење Чаши Пченица Слама CupTumblers,Bpa-free Кујна Вода стакло Сет Од 5,Пауза-Отпорни Ресторан-Стил

DEN 407.28
Производот е достапен

Достапност

【Еко-Пријателски】 : На трајни обновливи гимнастик чаши направени од пченица слама влакна и храна одделение PP, BPA free, Светлина да се одржи и безбедно да се користи; изгледа уникатен и може да биде против пролизгување. 【PAKAGE】Сет од 5( Сино) Не се лизга,убаво рака-чувство. 【Капацитет изгледа уникатен и може да биде против пролизгување. 【PAKAGE】Сет од 5( Сино) Не се лизга,убаво рака-чувство. 【Капацитет & Лесни】Овие житни слама чаши може да се одржи 16 унци на течност, може да се користи во разни прилики за излети ,партии,канцеларија, кафе, чај, вода, млеко, сок, сок,држач, четка за заби и повеќе. 【Да зачувате Простор&машина за миење садови микробранова БЕЗБЕДНО】првенство може да бидат поставени и да зачувате простор, тие се во машина за миење садови, микробранова, фрижидер и замрзнувач безбедно.Нови biodegradable материјал, кој само ќе се распаѓаат во почвата.Напомена : Кога ќе се стави вода во кригла, можете да мириса на пченица вкус,но не грижете се,,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката