• Новак
Glenna Жан Северна Земја Виси Тапан Сенка, Сива Dot

Glenna Жан Северна Земја Виси Тапан Сенка, Сива Dot

DEN 1489.44
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тип На Производ : Бебе Производ.Објектот Пакет Димензија : 14.0 "L X 8.0" W X14.0 " H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло : Сад.Вашиот малку авантурист со љубов оваа woodland тематските колекција.Whimsical мед носи во нијанси на мока, чеша, azure и целер се шета во шумата.Браник, ватенка и железнички чувари се скрати со сребро corded цевки.Ватенка назад е супер меки крем ткаенина.Браник врски се целер зелена grosgrain лента.Ѕидот оркестарот вклучува голем број на уметност, вклучувајќи ткаенина покриена платна, врамени отпечатоци со стакло, и голем ѕид decals.Координирање најважен опсег од појавување забавува и отпад може да се Ubbi пелена pail опфаќа, табела светилка, и виси тапан нијанси.Украсување на расадник никогаш не било полесно или повеќе да се забавуваат со таков широк спектар на координатите за да изберете од.Сите рачно изработени во САД за квалитет, удобност и дизајн може да смета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката