• Новак
4 Куки Копче за Држачот за Ѕид, за Скролување Закачалка со USB Полнењето LED Сензор Светлината, Копче за Држачот за Ѕид Декорација со Отстранлив Куки, Алуминиумски Копч

4 Куки Копче за Држачот за Ѕид, за Скролување Закачалка со USB Полнењето LED Сензор Светлината, Копче за Држачот

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Кога ќе добиете нашите клучни држачот за ѕид, вие не мора да се справи со недостасуваат вредности некогаш повторно.Сите што треба да направите е да се стави копчиња, паричници, чанти и други предмети на нашиот ѕид копче рек!.Борбата не само што ќе се стави во лошо расположение, но исто така одзема добар дел од вашето време.LED Сензор Светлината Дизајн : LED Сензор Светлината е комбинација на 1200m Ah литиум батерија, сензор модул и LED светилка монистра, Тој има две сензор начини : човечкото тело сензор режим + сензор за светло режим, ова го прави тоа автоматски светне кога ќе ви пријде тоа, просветувајќи темна околина околу вас.Организирање на коресподенција за целото семејство и да се задржи на копчињата на дофат на вашите прсти со оваа led светла mail организатор и клучните решетката.Лесен за Инсталација : Нашата пакет е опремен со завртки и проширување приклучоци, кога ќе го инсталирате, измери и да се лоцира двајца завртка дупки, во употреба електричен вежба да се вежба два завртка дупки,а потоа вметнете проширување приклучоци во две завртка дупки,затегнете складирање управување со завртки, така што складирање управување со клучните куки може да биде цврсто фиксирани на ѕид, лесна и сигурна инсталација во минути.Отстранлив Копче Закачалка : KAPUNOS копче за држачот за ѕид декоративни и клучните куките се направени од високо-квалитетни алуминиумски легури материјали, силни и издржливи, не ' рѓа, и имаат долг животен век.Долго притиснете го прекинувачот за 3 секунди, вклучете го светлото за да внесете Долго време светла режим, нежно притиснете го вклучите еднаш,индикатор светлото е зелена,LED светло влезе човечкото тело сензор режим + сензор за светло режим,околината е темно,LED светло автоматски ќе светне кога ќе ви пријде тоа;ќе притиснете на прекинувачот повторно нежно,индикатор светлото е црвено,LED светло влезе човечкото тело сензор режим,без оглед на околината е светли или темни,LED светло ќе светне кога ќе ви пријде тоа.Копче за Држачот за Ѕид : KAPUNOS клуч на носителот со led светла се состои од чување на решетката, LED сензор светлината и 4 клучни куки, многу погодна за чување на клучеви, e-mail, козметика, производи за нега на кожата, toiletries, прибор, ремени, капа, чадори, опрема, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката