• Новак
1 Пакет BQUBO Новороденче Флорални Примање Ќебиња Новороденче Swaddling со Headbands или Капи Sleepsack Деца Топло

1 Пакет BQUBO Новороденче Флорални Примање Ќебиња Новороденче Swaddling со Headbands или Капи Sleepsack Деца Топло

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Мекото swaddle ќебе сет вклучуваат 1 ќебе и 1 headband.Оваа флорални новороденче swaddle собата е направен од премијата поврзана - полиестер/ памук мешавина, меки и удобни.Слатки соништа за малку почитувани.Вашиот слатка мала ангел ќе растат толку брзо, но сега за сега, во нејзиниот nursey, таа ќе биде swaddled во ќебе што е направен со љубов.Полу мек и еластичен материјал. СТИЛСКИ HEADBAND - гроздобер флорални примање ќебе без патент, не лепенка или прилепува за да се заштити малку babys кожата.Нашиот личен, високо-квалитетни прилично ќе им даде на вашите скапоцени пакет на радост на сите snuggles.На swaddling ќебиња вклопува 0-3 месеци со тежина од 6 lbs - 13 кг.Гроздобер флорални бебе девојка примање ќебе без патент не лепенка или прилепува за да се заштити малку бебешка кожа.Печати на враќање превозот етикета.5 инчи - голема големина како што тие растат. ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - се собравме сите cuteness со бебе swaddle и нуди turban и трендовски дизајнер инспириран fashiopn во голема вредност!.5" - голема големина како тие растат!.Вашиот слатка мала ангел со растат толку брзо, но сега за сега, во своето бебе соба, школка swaddled во ќебе што е направен со љубов.Swaddle соништа за малку почитувани.Купите за вашите добри пријатели или семејства како подарок, неговата убава и функционална!Својата совршена за новороденче и бебе туш!.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА.Тие одговараат на headbands или капи!И за секој кој е прашувате на headbands, можете да виткање дел од headband и имплементација на ite преку кои може да се прилагоди на вашиот новороденче глава!На headband може да се користи за 6 месеци!.Совршен за семејство што сака убавината на цвеќињата, тоа е исто така одлична за кршење незаборавни фотографии и ќе стане љубов се негува семејство преданија.Ова може да се користи за да се заврши бебе да се заштити babys раце и feer од бран и повредени, исто така, може да се користат за да се спречи babys плунка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката