• Новак
Хопкинс 53075 Plug-In Едноставна Кочница Контрола Конектор

Хопкинс 53075 Plug-In Едноставна Кочница Контрола Конектор

DEN 328.00
DEN 489.36
-33 %
Производот е достапен

Достапност

За возилата опремени со една фабрика забавува пакет.Доаѓа опремен со кочница за контрола на приклучокот.Конектори за брз инсталирање или отстранување на Hopkins' кочница контроли 47294, 47284, 47235, 47225. Користење на ОЕМ конектори се обезбеди совршено се вклопуваат.Без сечење, без спојување, no worries.Хопкинс Производство Corporation го прави вашиот влечење искуство поедноставно и повеќе наградува преку иновации и вредност.Хопкинс нуди разновидност на влечење решенија вклучувајќи возило жици колекции, адаптери, возило и приколка, конектори, отцепување системи и многу повеќе.Денес, повеќе од 40 процент на мало категорија продажбата се генерирани од Хопкинс иновации.На Хопкинс Plug-In Едноставна Кочница Контрола Конектори е дизајниран за возила опремени со една фабрика забавува пакет.Станува збор опремени со сопирачки, контрола на приклучокот, а и не бара сечење или спојување, изработка на овој конектор брз и лесен за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката