• Новак
Дома Ѕид AC Адаптер/AC Адаптерот Замена за CASIO CTK-2500, CTK2500, CTK-2550, CTK2550 Дигитални Тастатури

Дома Ѕид AC Адаптер/AC Адаптерот Замена за CASIO CTK-2500, CTK2500, CTK-2550, CTK2550 Дигитални Тастатури

DEN 299.52
Производот е достапен

Достапност

ОВОЈ ПРЕДМЕТ Е ПРОДАДЕН И ПРЕДАДЕН ОД СТРАНА НА DCPOWER.Може да се користи на власт до уредот.Авто-Префрлување адаптерот може да се користи во светот.Влез : 100-240 V AC 50-60hz за користење во светот.Излез : наизменична СТРУЈА 9.5 V. * Нови cid, нарачана објект (НЕ-OEM/НЕ-Original Equipment Manufacturer). * Овој ДОМ ЅИД AC Адаптерот може да се користи на власт до уредот.* Авто-Префрлување адаптерот може да се користи во светот.* Влез : 100-240 V AC 50-60hz; Излез : наизменична СТРУЈА 9.5 V* се Враќа прифатени во рок : 30 Дена.* Количина : 1 единица на адаптер.* Ако имате било каков проблем со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас за начини за решавање на работи од пред да замине повратни информации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката