• Новак
HQRP 4-pack Овлажнител Фитил Филтер се вклопува Ловец 31941 94124 Замена вклопува Ловец 33201, 33202, 33204, 33222, 33223 Навлажнувачи

HQRP 4-pack Овлажнител Фитил Филтер се вклопува Ловец 31941 94124 Замена вклопува Ловец 33201, 33202, 33204, 33222,

DEN 621.84
Производот е достапен

Достапност

HQRP® Овлажнител Фитил на Филтерот за Замена (4 парчиња);.Го Заменува Ловец 31941 Perma Wick;.Димензии : прибл. 4 3/4" x 6 1/4" x 1 5/8";.Ја подобрува ефикасноста на овлажнител, стапици минерални депозити од вода;. 2 недели DOA замена гаранција!.HQRP Овлажнител Замена Фитил Филтер карактеристики саќе филтрација за отстранување на минерални загадувачи се најде во вода и помогне да ги спречи да влезат во вашиот дом.Се вклопува Ловец Овлажнител модели 33201, 33202, 33204, 33222, 33223; Ловец дел 31941 / 94124 Замена.Мерки околу 4 5/8 x 6 1/8 x 1 5/8.Пакетот содржи 4 филтри.Напомена : Ова не е Оригинална Опрема Производителот (ОЕМ) производ, HQRP брендиран производ е замена.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на бренд имиња или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката