• Новак
Една Нова Црна/Портокал Седиште Собранието се Вклопува Kubota L1500, L1501, L2201, L175, L1801, L185, L200, L2000, L2050, L210, L2201, L225, L2250 Модели Меѓусебно со 34159-18400, 34200-18400, 34200

Една Нова Црна/Портокал Седиште Собранието се Вклопува Kubota L1500, L1501, L2201, L175, L1801, L185, L200, L2000,

DEN 296.88
Производот е достапен

Достапност

Една Нова Резервни Замена Седиште Собранието.Боја : Црна/Портокал.Модел : L1500, L1501, L1801, L2000 И L2201. Го заменува : 3420018400, 34200-18400, 3420018403, 34200-18403. Некои Огласи Употреба Акции Слики За Клиентите Референца, Ве Молиме Овозможи За Мала Разлики.Една Нова Резервни Замена Црна/Портокал Седиште Собранието.Се Вклопува Kubota Трактори.Модели : L1500, L1501, L1801, L2000 & L2201. Сите ОЕМ дел броеви и логоа се користат за идентификација за цели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката