• Новак
Стаклени Монистра за Изработка на Накит, Beading потрошен материјал за Деца, Празник Фестивал Стаклени Монистра најголемиот Дел Избрани, 40 компјутери (Срца)

Стаклени Монистра за Изработка на Накит, Beading потрошен материјал за Деца, Празник Фестивал Стаклени Монистра

DEN 528.00
Производот е достапен

Достапност

ЉУБОВ МОНИСТРА се направени од стакло.Рачно насликани на Вљубените мотиви на стаклени монистра.Додавање на дополнителен слој(а) на слој може да се 1. направи монистра се уникатни за една карактеристики 2. заштита на монистра.Стакло ќе се скрши под одреден притисок како што се паѓа на земјата, екстра слој ќе се заштити монистра од кршење.СПЕЦИФИКАЦИИ : Овална 18x14mm; цилиндар 20x10mm; 10мм круг; 12mm круг.Дупка големина : за 1 ~ 2 mm.BEADING ПРИДОБИВКИ : Децата можат да научат да се подобри концентрацијата, фината моторика вештини, социјални вештини и визуелни perceptual.Ослободете ја својата creativities во рана возраст.СОВРШЕН ПОДАРОК : во Потрага по подарок за вашиот beader, накит, творецот на семејството и пријателите?Сакате нешто што ќе ги натера луѓето да одат wow?Ако одговорот е да, нашиот Valetine Ден на Мајката мотиви стаклени монистра асортиман е токму она што го барате!.РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СО ЉУБОВ.Стаклени монистра се убаво насликан.Полагање на уметници' љубов и страст слика за вас и пријателите и семејството.Исто како што се прави парче накит, украс, љубовта во кои една од еден вид парче сакате примателот да се чувствуваат.КОЛИЧИНА : ќе добиете 40 случајно ги собереш Срцето стаклени монистра.Обоен и Не-Насликани и монистра.Белешки : 1. Уреди гледате на оваа листа врз ќе има мали варијации на боите.2. Возрасни надзор се ПОТРЕБНИ додека децата кои работат на мали делови.3. Нараквици НЕМА да дојде со цел, тие се за инспирациите САМО.4. Поради природните на рачно изработени и мерење на монистра, секогаш ќе биде малку големина на варијанса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката