• Новак
Essentra Компоненти КРУГ ПРИТИСНЕТЕ LOCK ПАЛЕЦОТ ЗАВРТКА KNO (Пакување од 200) (29R147B)

Essentra Компоненти КРУГ ПРИТИСНЕТЕ LOCK ПАЛЕЦОТ ЗАВРТКА KNO (Пакување од 200) (29R147B)

DEN 9720.00
Производот е достапен

Достапност

Mfr : - Essentra Компоненти.Серија : - Micro Plastics, R. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Стил : - Цилиндрични.Knurled, Директно Knob 1/4" Окно Без Индикатор Acetal Black Specifications : Mfr : - Essentra Компоненти Серија : - Micro Plastics, Р Пакет : - Наливно Дел Статус : - Активен Стил : - Цилиндрични Тип : - Knurled, Директно Вратило Големина на : - 1/4" Дијаметар : - 0.750" (19.05 mm) Висина : - 0.313" (7.94 mm) Индикатор : - Нема Индикатор Материјал : - Acetal Боја : - Црна База на Производ Број : - 29 R147 Животната средина класификации : Ro HS Статус : ROHS3 во Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 3926.90.9985.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката