• Новак
Манекен Главата Стојат Помине Рака Менгеме Помине Пракса Страна Стојат Носителот на Козметологијата Manikin Главата Стандард Манекен Перика на Главата Менгеме Држи ?

Манекен Главата Стојат Помине Рака Менгеме Помине Пракса Страна Стојат Носителот на Козметологијата Manikin Главата

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Може да ротира 360° и навалување агол (30°).Пакет : 1pcs c менгеме стојат носител (црна) Материјал : Направен од висок стандард пластични материјали, многу ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ.C-Менгеме Носителот Манекен Главата Стојат Перика на Главата Носителот Пракса Страна Стојат манекен страна на носителот Козметологијата Манекен Manikin Обука Главата Стојат Перика на Главата Менгеме Обука Главата Стојат Носителот Застане за Манекен Hand Product Опис Тежина : 283g/0.Патување големина : лесно Може да се состави и да се расклопуваат за лесен за складирање и патување.Имајте на ум : Може да биде лесно да се стегната на повеќето дрвени и стакло маси.Собранието истражувањето беше лесно. ♥♥ Предности : пракса страна стојат носителот содржи мека не се лизга подлога, која може да биде повеќе цврсто фиксирани на десктоп и ќе не слајд лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката