• Новак
ZebraSmile Цртан филм Лимон Силна Вода Absortion Бања Мат Внатре Смешно Entryway Тепих Вратата Килим за Тоалет Дома Затворен Влезот Влез Doormat Бања Килим со Анти-Лизга Назад 17.5 X Б?

ZebraSmile Цртан филм Лимон Силна Вода Absortion Бања Мат Внатре Смешно Entryway Тепих Вратата Килим за Тоалет

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Нашата Бања Килим може да бидат измиени од машина, и мека микрофибер површината и Не-пропадна назад може да се мијат, во ладна вода, нежно циклус, и се откажам или се постават рамен да се исуши, не кајгана,може да се користи за долго време.и мат задржи подот сува , ќе ви се допадне нејзиниот убав и функционален.тоа е добар избор за заштита на вашиот кат, и тоа, исто така, ќе обезбеди вашиот дом со ново чувство.На килими може да се користи широко во внатрешноста на куќата, како и пред мијалникот, ние, исто така, предвидени со богата модели и различни големини, може да се најдат идеален decors за да одговара со вашата куќа.Материјал : Површината на предниот е изработен од полиестер влакна, многу мека и на реверсот е Не се лизга назад, suitbale за секојдневна употреба.ажурирање на чувство на вашата соба.За Било какви Прашања во врска со Производот, Zebra Smile ќе се Справи со Неа во рок од 12 часа, мора нашиот квалитет и да се врати guaratee.На килими може да се користи широко во внатрешноста на куќата, ноќни, влезот во спалната соба, или од страна на прозорецот, можете да најдете идеална decors за да одговара со вашата куќа.Употреба : тоа е многу погодна да се користи во бања како бања килим, бидејќи неговата силна вода абсорбента, брз суви и не се лизга, тоа исто така може да се користи за внатрешна ходникот, канцеларија, хотел, на училиште и дома влезот како врата мат внатре, важно : тоа не е на тешки надвор од вратата мат.ажурирање на чувство на вашата соба.5 ВО/ 50 X 80 CM, 0.5 X БЕА 25,5 ВО/ 45 X 65 CM, 0.Карактеристики : парична Казна изработка, ниту избледи, мека површината и не се лизга назад, вода абсорбента, може да се мијат со машина.и мат задржи подот сува , ќе ви се допадне нејзиниот убав и функционален.Големина : Ние обезбедуваме два големина избор за вас! 17.Може да се користи освен на кадата, да ви помогне да се релаксираат вашите уморни тело по напорниот дена работи, и да ја задржите вашите нозе се далеку од студот земјата пред капење, да ги задржи вашите кат сува во секое време.Богата Смешно Модели, Силна Вода Абсорбента, Широка Примена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката