• Новак
Sonos се Залага за ЕДЕН, ЕДЕН SL и Играат:1 (Црна)

Sonos се Залага за ЕДЕН, ЕДЕН SL и Играат:1 (Црна)

DEN 1799.76
Производот е достапен

Достапност

Ставете ја вашата домашна кино опкружува во овој пар на штандови, дизајниран и направен од страна на Sonos.Компатибилен со : Sonos Еден, Еден SL, Игра : 1. Добие повеќе извонредно слушање искуство од вашиот почетен кино опкружува со овие штандови, кои место звучници на оптимална висина за слушање.Одликувајќи се со иста боја, материјал, и да заврши како Еден, овие стои стане продолжување на говорникот, и се чувствуваат повеќе како дома мебел од технолошки додаток.Sonos Стојат (Пар).Ставете ја вашата домашна кино опкружува во овој пар на подот стои, дизајниран и направен од страна на Sonos.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката