• Новак
Bandai Хоби HGBF 1/144 Галакси Космосот Gundam Изгради Борци Фигура Модел Комплет

Bandai Хоби HGBF 1/144 Галакси Космосот Gundam Изгради Борци Фигура Модел Комплет

DEN 1079.52
Производот е достапен

Достапност

Дванаесет крилја може да се менува во разни форми, давајќи комплет стил што наликува на "Ѕвезда" и "космос".Нови делови се вклучени што може да биде прикачено за надградба на главата, градите, рамената, и ногата единици.Комплет вклучува зрак пушка, космосот штит, две зрак сабји, и прикажување на база.Тркач x9. Фолија налепница лист x1. Упатството x1. Производот го носи службен Bluefin Дистрибуција на логото.Се Изгради Штрајк е последниот еволуцијата е откриена!На еволуирана форма на Изгради Штрајк, појавувајќи се во Каталог Еп. 5, е нова Битка Штрајк родени со сите нови ранец и обновен делови од телото!Дванаесет крилја може да се менува во разни форми, давајќи комплет стил што наликува на "Ѕвезда" и "Космос".Нови делови се вклучени што може да биде прикачено за надградба на главата, градите, рамената, и ногата единици.Комплет вклучува Зрак Пушка, Космосот Штит, две Зрак Сабји, и прикажување на база.Тркач x9. Фолија налепница лист x1. Упатството x1. Се погледне за потеклото на пратката : само предмети испратени од рамките на Северна Америка се продадени од страна на овластени U. S. Трговците на мало.Производот кутија ќе имаат предупредување етикета, што е доказ дека сте купување на предмети акција фигура или статуа која е загарантирана и автентично лиценцирана од страна Bandai, кои се распределуваат од страна на неговиот единствен и овластен дистрибутер (Bluefin дистрибуција) исклучиво за U. S. И Канадскиот пазар.Овој производ има се целосно тестирани за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност.Го стави етикета со Bluefin дистрибуција на логото исто така дава право на набавувачот за поддршка на производот помош.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката