• Новак
Abester 3K Карбонски Влакна Цевка ID 26mm x OD 30мм x 1000mm Мет Површината за Опрема за Слетување (1 Парче)

Abester 3K Карбонски Влакна Цевка ID 26mm x OD 30мм x 1000mm Мет Површината за Опрема за Слетување (1 Парче)

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакет содржи : 1 парче*26*30*1000mm.Дебелина на ѕид : 2mm.Употреба : РК Quadcopter, Multicopter, Хеликоптер и Авиони.Висок квалитет 3 K се Тркалаат Завиткани Карбонски Влакна Цевка со 100% целосна Јаглерод - Чист јаглерод ,Висока јачина мала тежина,Убаво површина - Суровини : Увезени Тајван Или Јапонија Toray Карбонски влакна ткаенини - Надвор 3 K +Внатре UD Јаглерод Висок квалитет 3 K Карбонски Влакна Цевка спецификации : Должина : 1000 MM (ако сакате другите дебелина, и должина, само дозволете ми да знам, ние може да го направи тоа за вас. ) - Надворешниот Дијаметар : 30 мм - Внатрешен Дијаметар : 26 mm - Површинска обработка : 3 K Мет (црна) Висок квалитет 3 K Карбонски Влакна Tubeapplication : - Aerospace,РК модел делови Хеликоптери Модел летало , gimbal - Декорација делови - Производство тела и инструментално - Индустриска автоматизација и роботика - Спортска опрема - Музички инструменти - Научни апарати - Медицински уред - Другите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката