• Новак
CRAFTMEMORE 4pcs 1 Инчен Еден Prong Појас Тока Плоштадот Центар Бар Токи Кожа Занает Додатоци J455

CRAFTMEMORE 4pcs 1 Инчен Еден Prong Појас Тока Плоштадот Центар Бар Токи Кожа Занает Додатоци J455

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Belted затворање.Добро се вклопува со 1 инчи (25 mm) Појас за на Рака.Целокупната мерење : 1 3/8" x 1 5/8" (35 х 41 mm).Пакет од 4 токи во една боја.Погоден за правење ремени, harnesses, облека, багаж ремени и ранци, DIY занает проекти, итн.Види CRAFTMEMORE е Storefront за повеќе Торба & Кожа Занает Додатоци!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката