• Новак
Само Закачалки Појас & Тај Рек, за Прикажување на Облека & Housewares

Само Закачалки Појас & Тај Рек, за Прикажување на Облека & Housewares

DEN 6096.00
Производот е достапен

Достапност

Направи на сите правоаголни цевки.Има (32) четири инчен куки на долниот дел и (16) четири инчен куки на прилагодливи горниот дел на раката.Арм се прилагодува од 49" до 58".Тешка бројат база е 15" x 20".Ве молиме прочитајте опис подолу пред да нарачате.Само Закачалки Појас & Тај Рек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката