• Новак
Healthstar Сена Плус Лаксатив Таблети, 50 mg / 8.6 mg Сила, Docusate Натриум / Sennosides (1000 Таблети)

Healthstar Сена Плус Лаксатив Таблети, 50 mg / 8.6 mg Сила, Docusate Натриум / Sennosides (1000 Таблети)

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

50 mg на docusate натриум и 8.6 mg на sennosides по таблета.Генерално произведува дебелото црево движење во 6 до 12 часа.Споредете да активна состојка во Senekot-S Двојна Акција. Од 1.000 таблети за шише.Geri Care е Сена Плус Природни Растителни Лаксатив со Столче Омекнувач е нежна сила лаксатив плус столче омекнувач, за хард сува столицата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката