• Новак
LaXon 100 Компјутери Пердуви за Занаети,2-5Inch Шарени Пердуви,Одлична за Обетки,Ѓердани,Pendant,Празник Декорација, Облека или Шапка Украсување

LaXon 100 Компјутери Пердуви за Занаети,2-5Inch Шарени Пердуви,Одлична за Обетки,Ѓердани,Pendant,Празник Декорација,

DEN 2114.40
Производот е достапен

Достапност

1.Природни пердуви, безбедно, не-токсични, и не бледнее.Бидејќи пердувите се целосно природни и не вештачки произведени, не секој пердув е совршен.Ве молам, разберете дека индивидуалните пердуви имаат мали недостатоци. 2.На пердуви се 2inch-5inch во должина, чисто природни пердуви, па пердуви се разликуваат по големина и форма. 3.Обоени пердуви имаат широк спектар на значења, погоден за различни занает проекти и фестивали, свадби, партија украси, различни големини и со различни бои на пердувите може да ги исполни вашите различни потреби. 4.Производот содржи 100 шарени пердуви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката