• Новак
Галакси ЈАЗИЧЕ S5E Безжична Тастатура Случај,LiuShan Монтажни Безжична Тастатура Стои СТП Кожа Покритие за 10.5 Samsung Galaxy TAB S5E T720 T725 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР,Сина

Галакси ЈАЗИЧЕ S5E Безжична Тастатура Случај,LiuShan Монтажни Безжична Тастатура Стои СТП Кожа Покритие за 10.5

DEN 719.52
Производот е достапен

Достапност

Стилски СТП кожа Покрие го штити вашиот уред.Спецификации : 1.Виткање покрие преобразува случај да се застане со две агли : совршен секогаш кога ќе напишете некоја e-mail или да се види на филм.Карактеристики изграден во мирување и магнетни затворање.Виткање покрие преобразува случај да се застане со две агли : совршен секогаш кога ќе напишете некоја e-mail или да се види на филм.Складирање температура : -40 степен - 70 степен 9.Работната далечина : 10 метри Пакет се вклучени : 1* Монтажни Безжична Безжична Тастатура(Таблет не се вклучуваат) 1* USB Полнење Кабел 1* Упатство за Корисникот.Стилски СТП кожа Покрие го штити вашиот уред.Реалниот "тешко" лаптоп стил тастатура со висок крајот АБС материјал.Карактеристики изграден во мирување и магнетни затворање.2 во 1 Монтажни Дизајн, Folio Стојат Случај Покрие со Монтажни Безжична Тастатура За 10.Реалниот "тешко" лаптоп стил тастатура со висок крајот АБС материјал.Не се евтини силикони тастатурата, како и другите случаи во пазарот.Пренослив Безжичен тастатурата за брзо пишување.5" Samsung Galaxy TAB S5 E T720 T725 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР,не се вклопуваат други таблет,ве молиме потврдете го вашиот таблет модел.Функција : 2 во 1 Монтажни Дизајн, Folio Стојат Случај Покрие со Монтажни Безжична Тастатура За 10.Оперативен температура : -20 степен - 55 степен.Вградена Литиум полимер батерија капацитет : 200mah.Време на полнење : 2.Answer : ___________________________ Note : Оваа тастатура се вклопуваат i OS и Андроид & Windows Таблет компјутер,тоа е потреба во зависност од вашиот таблет оперативен систем,префрлување Безжична тастатура систем, ако сакате да сфатат прекинувач,ќе треба да го притиснете fn копчето и системот на копчињата во исто време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката