• Новак
UXZDX CUJUX Кожа Едноставно Чување на Накит Кутија со Заклучување Обетки Ѓердан Подарок Пакување

UXZDX CUJUX Кожа Едноставно Чување на Накит Кутија со Заклучување Обетки Ѓердан Подарок Пакување

DEN 12586.56
Производот е достапен

Достапност

Мулти-слој накит складирање кутија。.Вграден-во суета огледало。.Издржлив и лесен за да го отворите и затворите.Слободен комбинација на внатрешниот простор.Хиерархиска и други категории, јасно на прв поглед, голем простор.Мулти-слој накит складирање кутија。Вграден-во суета огледало。Издржлив и лесен за да го отворите и затворите.Слободен комбинација на внатрешниот простор.Хиерархиска и други категории, јасно на прв поглед, голем простор.Безбедноста заклучување дизајн е сигурниот.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.Поради Различни Монитор, бојата може да има мала разлика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката