• Новак
MYERZI Тешки-Должност 2-Полица Салон за Убавина Коли со Фиоки и Тркала, ABS Медицински Возен Количка со Нечистотија Кофа, Товарот 150kg, Сива Barbershop/Ресторан/Кујна

MYERZI Тешки-Должност 2-Полица Салон за Убавина Коли со Фиоки и Тркала, ABS Медицински Возен Количка со Нечистотија

DEN 5001.36
Производот е достапен

Достапност

Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.Тешки-должност Висока пластика, ABS отпорен на учениците, дамките и ' рѓа; Цврсти и Издржливи.Лесно мобилност.Тоа може да ви помогне да ги зачувате работите, повеќе простор за заштеда на простор.-Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 10-15 дена, врати време е помалку од 30 дена, ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката