• Новак
SEIYEAGUT 700ml / 24oz Touchless Батерија Управувана Електрично Автоматско Сапун Фармацевт, Рака Sanitizer Фармацевт Ѕид, Refillable Сензор Пумпа Рака Гел Dispensador за Купатило и Кујна

SEIYEAGUT 700ml / 24oz Touchless Батерија Управувана Електрично Автоматско Сапун Фармацевт, Рака Sanitizer Фармацевт

DEN 1063.20
Производот е достапен

Достапност

❄ 【Допир Слободни Сапун Фармацевт】 : Нема веќе потреба да и ги допираат сапун фармацевт, само стави својата рака под сензор, чувствителен инфраред сензор ќе induct автоматски и издава вас некои сапун.Совршен за течни & гел, не звучеше сапун. ❄ 【Високо Квалитетен Материјал】 : Ова рацете слободни сапун диспензерот се направени од издржлив ABS пластика, материјал за да се обезбеди траен сила и употреба.Вграден-во со чувствителни smart инфраред сензор, 0.2 вториот активирање, 1ml течни по пумпа.Ѕидот монтирани рака фармацевт може високо да се подобри раце чисти без да се допира ништо. ❄ 【700ml / 24oz Голем Капацитет】 : Овој течен сапун фармацевт има 24oz капацитет, полу-транспарентен прозорец ви овозможува лесно да се види колку волумен на течност има лево внатре и да одлучи кога да се рефил.Се кандидира надвор од течни 0.8~1ml по активирање за да се намали отпадот. ❄ 【Широко Применливи】 : Заклучување дизајн, доаѓаат со копче за заклучување до контејнер да се избегне контаминација, особено безбедно и погодна за комерцијална јавни места, како што се училишта, хотели, болници, аеродроми, ресторани, кујна, тоалет, канцеларија, итн. ❄ 【Лесно се Инсталира】 : Овој авто сапун фармацевт работи со 4 x AA батерии (не се вклучени).може да се поправи завртки со дупчење дупки во ѕидот или да користите силен селотејп да се инсталира на сапун фармацевт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката