• Новак
ProMaster Замена Eyeshade Компатибилен со Канон EB/EF

ProMaster Замена Eyeshade Компатибилен со Канон EB/EF

DEN 478.80
Производот е достапен

Достапност

Pro Master EYESHADES имаат голема, овална форма на печат излезе ваше светлина.Тие ротираат 360 степени за лево или десно / вертикална или хоризонтална употреба и се изработени од мек, трајни TPU гума за да се обезбеди удобен гледање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката