• Новак
Едвардс 3-SDDC1 Оган Потпис Двојна Возачот Контролер

Едвардс 3-SDDC1 Оган Потпис Двојна Возачот Контролер

DEN 441.60
Производот е достапен

Достапност

обезбеди интелигентна интерфејс помеѓу 3-CPU3 модул и Потпис Серии уреди.содржи свој микро - процесор користи за да се координираат, процес и интерпретира податоци добиени од и се испраќаат за Потпис уреди.Двоен потпис податоци контролорот модул.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката