• Новак
Марка Ликовна Уметност, 'Есенска Палета II' Платно Уметност од страна на Мелиса Ванг

Марка Ликовна Уметност, 'Есенска Палета II' Платно Уметност од страна на Мелиса Ванг

DEN 3479.76
Производот е достапен

Достапност

Артист : Мелиса Ванг.Предмет : Сезонски.Стил : Модерна & Современата.Опис : еден колаж на турција и пошта.Направени во САД - SIZE - 35x47. Светската Ликовна Група е една од водечките уметноста издавач лоциран во Ричмонд, Вирџинија.Ние сме биле производство на ѕид оркестарот за над 40 години.Порано познат како Стариот Свет Отпечатоци, Светската Ликовна Група објавува сеопфатен линија на слики кои се движат од многу Традиционални за високо Современата.Со неделни изданија, покривање на секој предмет и секоја цена спектар, ние произведуваме повеќе од 4.000 слики од една година.Во прилог да соработува со артисти од целиот свет, Светот на Уметноста Група има свој во куќата дизајн тим Визија Студио.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката