• Новак
100pcs/многу Чоколадо Пакет Калај Фолија за Печење Хартија Задебелување на Бои Чај Хартија за Завиткување Декорација 16cm калај фолија се тркалаат сребрена фолија кујн

100pcs/многу Чоколадо Пакет Калај Фолија за Печење Хартија Задебелување на Бои Чај Хартија за Завиткување Декорација

DEN 680.88
Производот е достапен

Достапност

Трајни добра за заокружување индукција и чување на нив, за подоцна Оваа трајни калај фолија е совршен за заокружување индукција и чување на нив, за подоцна.Го зграби некои калај фолија за да заврши на забите во фрижидер.Оваа калај фолија не е единствениот не-стап, но исто така и рециклираат.трајни, не-стап калај фолија.Едб фолија е совршен начин да се создаде не-стап атмосфера за готвење за вашето семејство.Фолија исто така е совршен за завиткување храна за да се направи презентација попривлечен.Големина : 16*16cmcolour : 8 бои,златен/црвена/зелена/розова/brown/rose red/сино/orange Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката